На сусіда, який хотів благоустроїти свій двір, заявила в міліцію ведуча одного з провідних телеканалів. Інформація про це з'явилася на офіційному сайті Главку столичного МВС минулої суботи.

"На "102" надійшло повідомлення від жінки про протиправні дії сусіда. Заявниця назвалася ведучою одного з провідних українських телеканалів та поскаржилася, що її сусід, на її думку наркоман, незаконно встановлює біля під'їзду багатоповерхового будинку лавку. Жіночка попросила правоохоронців втрутитися в ситуацію", - кажуть в прес-службі міліції.

Слідчі виїхали на місце та поспілкувалися із журналісткою. Кажуть, нічого протизаконного не побачили.

"Вашій колезі не сподобалося, що сусід вирішив поставити лавку. Вона спочатку зателефонувала в ЖЕК, там сказали, що нічого не встановлюють. Тоді жінка викликала міліцію, мовляв, робить це наркоман, ще й несанкціоновано. Ми з'ясували, що ніякий він не наркоман. Людина просто вирішила благоустроїти свій двір. Сусід з такими звинуваченнями може і до суду звернутись", - розповіли "Знай" подробиці в міліції.

Ведуча пригрозила міліціонерам, що покличе на підмогу інших журналістів. Говорити, яка саме ведуча та якого з провідних каналів, так обурилася лавочкою під будинком, в міліції не хочуть. Додають, що багатоповерхівка знаходиться в районі метро "Святошино".

Популярні новини зараз

"Оце так груди!": Тодоренко у відвертому вбранні вразила змінами на червоній доріжці

Розбавлене молоко і підфарбований сир: як відрізнити підроблену молочку від справжньої

Погані прикмети для дому: чого категорично не можна робити, аби не накликати лиха

Не стало сина Пугачової та Кіркорова: як Примадонна пережила величезну втрату

Показати ще

Жителі міських багатоквартирних будинків не вперше виступають проти лавок біля підходів. Були випадки, коли такі місця спеціально ламали. Так сталося на вул.. Космонавтів у Вінниці.

"Біля нашого дому хтось постійно ламав лавку. Робив це серед ночі, більше року не могли впіймати вандала. Аж поки на загальних зборах, коли ставили питання про черговий ремонт лавки, сусід з першого поверху не сказав, що він її на щепки порубає. Бабусі, які на ній люблять сидіти, обговорюють не тільки всіх людей, які заходять у під'їзд, але й штори і вікна сусідів з першого поверху. Йому набридло слухати про себе і своїх родичів плітки, тому він і вирішив знищити саме місце, де збиралися пліткарки. Він ще розказав, що про кожного із сусідів бабусі говорили, і ми вирішили на місці лавки висадити клумбу" - розповідає жителька 9-поверхівки Анна Гончарук.