На сусіда, який хотів благоустроїти свій двір, заявила в міліцію ведуча одного з провідних телеканалів. Інформація про це з'явилася на офіційному сайті Главку столичного МВС минулої суботи.

"На "102" надійшло повідомлення від жінки про протиправні дії сусіда. Заявниця назвалася ведучою одного з провідних українських телеканалів та поскаржилася, що її сусід, на її думку наркоман, незаконно встановлює біля під'їзду багатоповерхового будинку лавку. Жіночка попросила правоохоронців втрутитися в ситуацію", - кажуть в прес-службі міліції.

Слідчі виїхали на місце та поспілкувалися із журналісткою. Кажуть, нічого протизаконного не побачили.

"Вашій колезі не сподобалося, що сусід вирішив поставити лавку. Вона спочатку зателефонувала в ЖЕК, там сказали, що нічого не встановлюють. Тоді жінка викликала міліцію, мовляв, робить це наркоман, ще й несанкціоновано. Ми з'ясували, що ніякий він не наркоман. Людина просто вирішила благоустроїти свій двір. Сусід з такими звинуваченнями може і до суду звернутись", - розповіли "Знай" подробиці в міліції.

Ведуча пригрозила міліціонерам, що покличе на підмогу інших журналістів. Говорити, яка саме ведуча та якого з провідних каналів, так обурилася лавочкою під будинком, в міліції не хочуть. Додають, що багатоповерхівка знаходиться в районі метро "Святошино".

Популярні новини зараз

Ольга Фреймут вперше показала розкішну квартиру в центрі Києва: "Прискіпливо займалася дизайном"

Ведуча "1+1" Лідія Таран злягла з хворобою і благає про допомогу: "Найповільніший день року"

Курс валют на 23 листопада: прийшов час рятувати кишені, що буде з гривнею

На Львівщині шукають молодого охоронця - покинув трактор і безслідно зник

Показати ще

Жителі міських багатоквартирних будинків не вперше виступають проти лавок біля підходів. Були випадки, коли такі місця спеціально ламали. Так сталося на вул.. Космонавтів у Вінниці.

"Біля нашого дому хтось постійно ламав лавку. Робив це серед ночі, більше року не могли впіймати вандала. Аж поки на загальних зборах, коли ставили питання про черговий ремонт лавки, сусід з першого поверху не сказав, що він її на щепки порубає. Бабусі, які на ній люблять сидіти, обговорюють не тільки всіх людей, які заходять у під'їзд, але й штори і вікна сусідів з першого поверху. Йому набридло слухати про себе і своїх родичів плітки, тому він і вирішив знищити саме місце, де збиралися пліткарки. Він ще розказав, що про кожного із сусідів бабусі говорили, і ми вирішили на місці лавки висадити клумбу" - розповідає жителька 9-поверхівки Анна Гончарук.