Член фракції "Народного фронту" Ігор Лапін завив, що тендерна мафія перемогла у поставках для бійців АТО продуктів харчування - зокрема, ковбасу та печиво для "атошників" постачає "потрібна" фірма.

"Наприклад, нещодавно ми знайомилися із тендером поставки печива для ЗСУ. Тендерні вимоги: воно має бути у формі грибка, половинка біленька, друга - полита шоколадом, з начинкою. Я подивився, виявляється, у нас лише один завод таке випускає", - повідомив Лапін і зазаначив, що в Україні продовжують робити тендера під конкретні фірми.

Читати також: Бідність українців змусила Яценюка згадати про відповідальність

Нардеп наголосив, що "тендерна мафія" платить шалені відкати тим, хто погоджується пролобіювати їхню продукцію якнайдешевше та якнайшвидше.

"Такая ситуація означає, що ми робимо тендер під когось. Інші ж не відповідають таким вимогам, тому програли. Те саме із поставкою ковбаси. В тендері брав участь один із підприємців, у якого є мережа магазинів, тому йому доставка до військової частина виходить недорого - по дорозі треба просто скинути пару ящиків. За рахунок логістики ціна поставки в нього - два мільйони. А виграв той, хто запропонував робити це за три мільйони. Тобто відкати досі працюють", - повідомив Лапін під час інтерв'ю виданню censor.net.

Популярні новини зараз
Підрив окупантами Каховської ГЕС: Укренерго зробило важливу заяву Окупанти підірвали Каховську ГЕС Виплати 1200 та 2200 гривень: хто може розраховувати на підтримку від держави Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували
Показати ще

Нагадаємо, раніше Лапін зазначив, що Надія Савченко "озвучує волю Віктора Медведчука" в Україні.