Терористи беруть Авдіївку в облогу

поділитись
Бойовики зайняли нові позиції на півдні Авдіївки

Бойовики зайняли нові позиції на півдні Авдіївки . Про це повідомляє Головне управління української розвідки (ГУР).

За даними розвідки, бойовики здійснюють на півдні Авдіївки облаштування взводного опорного пункту, посиленого двома розрахунками протитанкових ракетних комплексів.

"Під прикриттям мінометного обстрілу російські терористи намагаються закріпитись на більш вигідних позиціях поблизу промислової зони населеного пункту Авдіївка для створення тактичної переваги над силами АТО. 5 квітня підрозділи 11 окремого мотострілецького полку (Макіївка) 1 АК (Донецьк) Збройних сил РФ зайняли позиції у районі південної околиці Авдіївки", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Виїхати з зони АТО стало складніше

Нагадаємо, що з початку березня найбільш обстрілюваним сепаратистами на Донецькому напрямку залишається район Авдіївки. Уже не один раз повідомлялось про активні спроби проросійських найманців встановити контроль над промисловою зоною Авдіївки на Донеччині. Ця зона має досить важливе стратегічне значення. З її території можна контролювати трасу Донецьк – Горлівка, яка є критично важливим об'єктом зв'язку між двома великими сепаратиськими угрупуваннями "ДНР" у цих містах.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Авдіївка, АТО, бойовики, Донбас, обстріли
Залиште склянку з морською сіллю там на 24 години...
0
0
02:35 18.03.2018
Жінку жорстоко вбили через бізнес-інтереси
0
0
01:39 18.03.2018
Ціна біткоіна залишається в невеликому мінусі
0
0
01:14 18.03.2018
Україну вже місяць атакують циклони з півдня Європи
0
0
00:31 18.03.2018