Терористи відмовляються звільняти заручників. Про це президент Петро Порошенко сказав під час зустрічі із заступником держсекретаря США Ентоні Блінкеном. Той приїхав в Україну з офіціальним візитом.

Порошенко додав, що найбільш небезпечною ситуація є навколо української льотчиці Надії Савченко, яку незаконно захопили на території України і нелегально перевезли в Росію."Терористи ігнорують домовленість щодо звільнення всіх заручників", - сказав він.

Заступник держсекретаря США пообіцяв, що Америка буде і далі тиснути на Россію. "Якщо говорити про санкції та додатковий тиск, то ми дуже чітко разом із нашими європейськими партнерами говоримо: якщо Росія та сепаратисти не будуть виконувати зобов'язання, згідно з планом і згідно з мінськими угодами, якщо буде ще додаткова агресія на сході України, то буде більше санкцій і тиску на Росію", – заявив він.

Посадовець підтвердив, що у Вашингтоні також досі триває дискусія між прихильниками двох поглядів на можливість надання летальної зброї Україні. Перша позиція полягає у тому, що озброїти Україну означає допомогти їй краще захистити себе, а друга – що це може призвести до ще більшого загострення конфлікту. За словами Блінкена, поки що ні та, ні друга точка зору не перемогла.

Раніше Петро Порошенко вже повідомляв, що в заручниках у бойовиків перебувають понад 400 українців.

Популярні новини зараз

22-річний хлопець згвалтував трансгендера, думаючи, що він жінка: не зупинило навіть зізнання

В Україні знизять ціну на газ з 45 до 8 гривень, однак пощастить не всім: названо категорії

200 гривень за сало, і нова ціна на соняшникову олію: улюблені продукти українців знову б'ють антирекорди, в чому причина

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

Показати ще