Не зважаючи на занепад російської економіки, а також значну технологічну і наукову відсталість, Російська Федерація продовжує витрачати мільярди на створення нових зразків зброї.

Про це повідомляє Головне управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України.

Як зазначають розвідники, це підвищує рівень небезпеки та можливих жертв від випадкових влучань з огляду на значні технічні проблеми та конструктивну недосконалість "новітнього" озброєння.

Повідомляється, що в акваторії Баренцового моря триває завершальний етап державних випробувань головного фрегата "Адмирал флота Советского Союза Горшков", побудованого для потреб Чорноморського флоту.

Як уточнили в ГУР, фрегат мав бути переданий ВМФ РФ до кінця 2015 року, але через технічні проблеми випробування були продовжені.

Популярні новини зараз

"Холостяка" Заливака запідозрили в пластиці, Анна Богдан поруч не врятувала: "Вставив імплант?"

Руслана Лижичко готується до поповнення у сім'ї? 48-річна співачка захотіла потішити чоловіка своєю маленькою копією

"Лосини вп'ялися прямо туди": дружина Джастіна Бібера засвітила свій "чебурек"

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Показати ще

"У рамках випробувань, 20 серпня 2016 року, екіпаж корабля запустив дві крилаті ракети морського базування (типу "Калибр") по наземних цілях на полігоні "Чижа" (півострів Канін Ніс, Архангельська обл.), проте через технічні проблеми пуски двічі відкладались, а у підсумку – ракети не досягли цілей і впали у невизначеному районі", - додали в Головному управлінні розвідки.

Водночас, російським ЗМІ жорстко заборонили висвітлювати цей інцидент, так як РФ неодноразово заявляла, у рамках заходів пропаганди та маркетингових кампаній, про досконалість "новітніх" ракет.

Це вже не перший випадок невдалого пуску новітніх крилатих ракет з цього корабля.

"8 та 9 листопада, а також 15 грудня 2015 року, під час польоту одна з ракет вибухнула. Її залишки впали на території військового містечка поблизу Ньонокса (30 км на захід від Сєверодвінська), що спричинило пожежу", - проінформували розвідники.

Підготувала: Ася Рябошапка