Розробники Microsoft запустили у соцмережу Twitter експериментального робота, який адаптується під інтереси користувачів та веде з ними діалог. За добу він навчився у молодих людей усьому поганому, чому тільки міг би.

За інформацією BBC, чатбот @tayandyou вміє у жартівливій формі спілкуватися з користувачами у віці від 18 до 24 років та вчитися від них новим словам. Він був створений для розваг, але перетворився на нациста, почав лаятися та робить провокаційні політичні заяви.

Користувачі скаржились про намагання залучити Тау до серйозної розмови, але натомість отримували величезні порції негативу. Робот менш, ніж за добу став шанувальником геноцидів та ненависті до євреїв.

Таким чином, у Microsoft зрозуміли, що сучасний тінейджер здатен дуже швидко зробити зі штучного інтелекту електронну версію найгіршої людини у світі. Розробники перероблюють алгоритм навчання свого творіння.

Читайте також: Штучний інтелект займеться проблемами людства

Популярні новини зараз

Українцям "злили" переможця шоу "Танці з зірками": Олександра Зарицька піде без тріумфу

Схопив кота за шкірку - відразу з ним попрощався: чому не можна цього робити і які важкі наслідки чекають пухнастика

Микита Джигурда на шоу Максима Галкіна згадав про своє коріння та заговорив солов'їною: "Не помре дух України"

Син Софії Ротару Руслан Євдокименко показав нового члена родини: "Солоденький малюк"

Показати ще

Американський фонд XPRIZE також робить ставку на штучний інтелект у майбутньому. Організатори оголосили конкурс на створення найкращої машини, яка займеться проблемами людства.