У продуктовому магазині або супермаркеті ми завжди шукаємо способи зменшити наші витрати. Однак, є продукти, на яких не варто економити.

The Huffington Post публікує перелік товарів, на яких не варто економити, якщо ви не хочете обдурити самі себе й зіпсувати власне здоров'я.

Мед
У 2011 році в США вибухнув "медовий скандал". Тоді було виявлено, що багато дешевого меду, який завозять з Китаю, є підсолодженим кукурудзяним сиропом. Для збільшення обсягів продукту в мед підмішують також цукор, борошно, картопляну патоку, крейду й крохмаль. Найбільш підступні "виробники" ще й розігрівають мед з добавками, щоб він став однорідним. Хороший мед не може коштувати дешево, тому не спокушайтеся на ціну.

Сир
Як правило, до дешевих сирів виробники додають перероблені рослинні жири, які є небезпечними для здоров'я, якщо їх вживати регулярно.

Читайте також: П'ять корисних для здоров'я продуктів

Популярні новини зараз
Євген Клопотенко з "МастерШеф" винайшов заміну шаурмі і чебурекам: "Два роки мріяв" Булітко з "Дизель шоу" і Бабкін гнівно відреагували на образливі слова лаврова про Україну: "Витратний матеріал у тебе в трусах" Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" "Я вам зараз покажу": журналістка ТСН засняла Марічку Падалко перед ефіром
Показати ще

М'ясо
У тваринництві зараз активно застосовуються гормони, антибіотики та інші хімічні речовини, що сприяють росту й дозріванню худоби і птиці. Так, м'ясо більш високої якості коштує набагато дорожче, ніж інші варіанти в магазині.

Шоколад
Дешевий шоколад не роблять з маслом какао, – речовиною, яке дає шоколаду його консистенцію, – а використовують більш дешеві масла. Це впливає не тільки на його текстуру, а й на смак. Якщо ви спробуєте шоколад вищої й нижчої якості, то зрозумієте, що в другому більше відчувається цукор, ніж інші смаки.

Оливкова олія
Навіть оливкова олія є предметом для шахрайства. Недавнє викриття показало, що приблизно 80 % оливкових олій розводили більш дешевими сортами, а іноді й повністю іншими видами олії. На пляшці обов'язково шукайте слова "першого холодного віджиму" і дату збору врожаю, щоб переконатися, що отримуєте бажане.