Компанія GyroGear розробила "розумні" рукавички, які здатні боротися з тремтінням рук. Для цього вони використали гіроскопичіний механізм.

Засновник компанії Фаи Онг придумав винаходу під час роботи в лондонській лікарні. Там лікарі ніяк не могли заспокоїти тремтіння рук у пацієнтки. Керівник компанія згадав про дитячі гіроскопічних іграшках. Йому в голову прийшла ідея використовувати цю технологію для компенсації тремтіння рук. Так народився проект зі створення "розумної" гіроскопічною рукавички. Він отримав назву GyroGlove.

Прототип складається з електричного гіроскоп, встановленого на тильній стороні рукавички. Він пручається мимовільним рухам руки під час тремтіння.

Під час випробувань вдалося зменшити тремтіння рук більш ніж на 80%. Творці впевнені, що рукавичка допоможе людям, що страждають тремором або хворобою Паркінсона. Надалі вона допоможе боротися і іншими проблемами, пов'язаними з тремтінням кінцівок.

Розробники планують оснастити GyroGlove детектором тремтіння. Він буде контролювати частоту рухів і передавати їх на смартфон. Ці дані будуть використовувати лікарі для аналізу.

Популярні новини зараз

У листопаді вже випаде сніг і вдарить мороз, - Завальнюк

Ольга Сумська встановила небувалий рекорд з чоловіком: більше зміг тільки Зібров

Погода 21 вересня підготує Україну до заморозків: пуховик або нежить

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

Показати ще

Компанія планує запустити рукавичку в продаж до кінця поточного року. Поставки повинні початися на початку 2017 року.