Тренувальну базу харківського "Металіста" у селищі Високий розносять мародери. На початку місяця кілька разів невідомі потрапляли на територію та здійснювали пограбування.

Як пише видання Sport Arena, поки невідомо, що саме винесли з тренувальної бази, але, швидше за все, це було майно з вулиці. На територію приміщення невідомі люди не потрапляли.

В.о. головного тренера команди наприкінці минулого сезону Олександр Призетко разом з фанатами клубу провів відеозйомку на тренувальній базі з метою зафіксувати, де, що і як розташовано, щоб мати уяву, які речі можуть бути викраденими.

Після зимової паузи тренувальна база "Металіста" залишилась без охорони. Після випадків з пограбуванням на ній почали перебувати кілька людей у формі. Вони, нібито, живуть там та забезпечують безпеку.

Читайте також: Футболіста "Динамо" не випускають з Білорусі

Популярні новини зараз
Черговий конфуз росіян на прощанні з окупантами, які "повернулися": "Помер за станом здоров'я" Тренер "Ліги сміху" Ігор Ласточкін пояснив, за що так жорстоко росіяни мстять українцям: "Вони в нужниках тонуть..." Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Нагадаємо, "Металіст" не отримав атестації для участі у наступному чемпіонаті України. Клуб, власником якого є Сергій Курченко, є величезні борги перед персоналом та футболістами.