У столичному Дніпрі сьогодні рятувальники виловили потопельника. О 05:13 ранку вони отримали повідомлення, що на вулиці Прирічній,5, в затоці Оболонь виявили тіло чоловіка.

Як повідомляє "Соцпортал", тіло чоловіка 1992 року народження знайшли на відстані 30 метрів від берега на глибині 7 метрів. Рятувальники за допомогою водолазно-рятувального спорядження дістали його і передали співробітникам компетентних органів.

На місці події працювало чергове відділення групи водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

Читайте також: Киян запросили на 300-метрову водну гірку

Нагадуємо, у ботанічному саду Києва з'явився злочинець, який грабує дітей. Так, учора, грабіжник, по серед білого дня, відібрав у 14-річного школяра мобільний телефон.

На території ботсаду до школяра підійшов чоловік на вигляд 40 років і повідомив, що хлопець підозрюється в крадіжці сумки. Нібито, зараз прийде жінка, яка його пізнає. Зловмисник вимагав віддати йому мобільний телефон, аргументуючи тим, "щоб підліток не втік". Отримавши мобільник, чоловік зник.