Для тих, хто вирішив придбати планшет, головне завдання - визначитись з операційною системою. Можна обрати між звичними Android та iOS, але на ринку є ще й Windows, який пропонує користувачам суміш планшету з класичним комп'ютером, яким користується 90% людства. Це виглядає непогано, але Microsoft потрібно позбутися щонайменше трьох проблем, щоб планшети з їхньою ОС купляли.

Мало додатків

Магазин додатків від Windows є головною проблемою як на смартфонах, так і на планшетах. Щодня з'являються класні ігри та корисні програми для Android та iOS, але не для Windows. Власникам пристроїв від Microsoft можна лише співчувати, адже вони відчувають себе чужими у світі сучасних технологій. Якщо б корпорація Біла Гейтса позбулася цієї проблеми, Windows на смартфонах та планшетах став би третьою силою.

Погане зображення

Планшет для того й існує, щоб власник бачив якісну картинку на великому екрані. Але розробники Windows зробили просто збільшену версію смартфону. Так, більшість екранів планшетів на "Вінді" є дуже якісними, але те, що на них відбувається є просто жахом. У Microsoft збільшили лише розмір усього, але не якість.

Популярні новини зараз

Газ, дрова чи пелети: як українцям дешевше зігрітися взимку

Дженніфер Лопес і Бен Аффлек віддалися пристрасним поцілункам просто на вулиці, правду не приховати

Майкл Джексон живий, і з'явиться на "Масці": Оля Полякова повторила легендарний образ поп-короля

Захист природи або гаманця? Українці з секонд-хендами б'ють рекорди і стали наймоднішими в Європі

Показати ще

Читайте також: Asus презентували конкурента Surface від Microsoft

Слабка батарея

Акумулятори на планшетах з Windows непогані, але знову ж усе псує операційна система. Якщо пристрої з iOS та Android залишити у нічному режимі і піти спати, то вранці нічого не відбудеться. З планшетом від Microsoft ви прокинетесь з мертвою батареєю. Така ж проблеми і з активним використанням. Деякі додатки споживають надто багато енергії.