Секретар Ради нацбезпеки та оборони України Олександр Турчинов представив Головний ситуаційний центр України. Про це повідомляє сайт РНБО.

Турчинов розповів, що сектор безпеки та оборони будується, як цілісна система під єдиним керівництвом.

"За рішеннями Ради національної безпеки і оборони України створено Воєнний кабінет РНБО України, Головний ситуаційний центр України, активно розвивається мережа ситуаційних центрів органів сектору безпеки і оборони, а також центральних і місцевих органів виконавчої влади", - сказав Секретар РНБО.

"Мережа ситуаційних центрів дає можливість забезпечити координацію і контроль дій державних органів з локалізації надзвичайних ситуацій у режимі он-лайн, а у разі кризових ситуацій загальнодержавного рівня, переводити на Головний ситуаційний центр держави управління силами і засобами сектору безпеки і оборони, необхідними для нормалізації ситуації", - додав Турчинов.

Нагадаємо, що Турчинов назвав Україну "морською державою"

Олександр Турчинов привітав Військово-морські сили України із професійним святом. На сторінці у Twitter він назвав рідну країну "морською державою".

Популярні новини зараз
Як курс долара вплине на розмір пенсій у 2023 році: чи отримають українці надбавку до виплат Дайте "тюбику" чорної ріпи, не пустуйте з дзеркалом і помахайте гракам: що обов'язково потрібно зробити 26 вересня Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще