Мешканець Туреччини Джелал Гогер придумав ліки для параноїків, які бояться, що в екран їхнього смартфону заглядають сторонні. Він винайшов дисплей, зображення на якому можна побачити лише через спеціальні окуляри.

Як пише Mirror, 40-річний турок працює менеджером у магазині техніки міста Діярбакир. Одного разу у Стамбулі він їхав у переповненому автобусі та побачив, що люди заглядають в його телефон. Гогеру це, певна річ, не сподобалось, тож він вирішив створити пристрій, який вирішить цю проблему.

"Телефон - це дуже приватна річ. Вкрай нешанобливо заглядати у нього, але люди цього, на жаль, не розуміють", - сказав 40-річний винахідник.

Гогер, який народився у маленькому селі, де навіть не було електрики, повернувся додому та почав виробляти "невидимий" екран. Чоловік приєднав спеціальний чіп до смартфону - він робить екран білим для людського ока, а другим оснастив окуляри. Таким чином, картинку на екрані можна побачити лише через спеціальні окуляри.

Поки пристрій використовує лише сам творець. Він не проти запустити його у масове виробництво, однак не має грошей. Втім, Гогер сподівається, що його творіння побачать інвестори.

Популярні новини зараз

Спливли нечувані деталі загибелі заробітчан у Польщі: перекрите повітря та приміщення з азотом

Розкішні груди Лорак ледь не випали з міні-сукні: пристрасні танці на сцені

Мольфар залишив моторошне пророцтво для України: "Велика біда прийде"

Головне за ніч: гучний скандал у Зеленського, масові заворушення в столиці і звільнення тисячі чиновників

Показати ще

"Я витратив на розробку невидимого екрана чотири місяці. Коли я розповідав про нього людям, вони мені не вірили, доки не побачили його на власні очі", - додав турок.

Свою рідну країну він, звичайно, любить, але вважає, що народився не в тому місці. У Великій Британії, за словами Гогера, він вже став би мільйонером та феноменальним винахідником.

Читайте також: Фастфуд KFC випустив коробку з підзарядкою смартфонів

Мережа швидкого харчування KFC почала дарувати енергію індусам. Мешканці Мумбаї та Делі можуть заряджати свої смартфони через коробки для смаженої курки.