Інженери турецької компанії Letrons створили трансформатор BMW. Раніше вважалося, що франшиза "Трансформери" - вигадана, але виявляється, що гігантські роботи-бійці реальні.

Про це повідомляє Boredpanda.

Ці фотографії перевернули світ з ніг на голову.

Новий транспортний засіб - дійсно функціональний трансформатор. Звичайно, він не може літати і битися з десептиконами або рухатися, перебуваючи в режимі робота. Зате в режимі автомобіля, можна управляти ним за допомогою пульта дистанційного керування.

Ціна механічного друга поки не відома, але передбачається, що він буде коштувати недешево.

Популярні новини зараз
Гігантський мобілізаційний ресурс: ТЦК кинули оком на пенсіонерів Гроші під загрозою: "Ощадбанк" дав клієнтам час до 30 вересня Проведіть ревізію у гаманцях: Нацбанк виводить з обігу частину монет Обмежена мобілізація: як призиватимуть чоловіків від 50 до 60 років
Показати ще

"Знай.ua" повідомляв, що фахівці з нідерландської компанії The Hearse & Limo Company створили елітний катафалк. Основою для нього став німецький спорткар.