Відео з кавером на пісню Seven Nation Army групи The White Stripes, змонтоване зі звуків, які видають тварини, буквально "підірвало" YouTube. За дві доби після публікації його переглянули понад 130 тисяч разів.

На відміну від традиційних "тваринних" каверів, яких чимало в мережі, цей ролик відрізняється тим, що у ньому немає жодного кота. Натомість у відео задіяні "скажений французький бульдог", "лисиця, яка кричить", "дивна коза", "коза, котра плюється", "лідируючий ба-ба козел", "чорний пес, який спілкується з інопланетянами", "віслючі шуми" та "собака Гейб". Всі "партії" автори відео назбирали на YouTube, вирізали необхідні звукові фрагменти та поєднали в абсолютно завершений кліп.

Читайте також: YouTube підкорила хаскі, яка просить почухати животик

Прихильники групи вже оцінили роботу авторів, написавши чимало схвальних відгуків та запропонувавши "переспівати" подібним чином ще кілька популярних пісень.

Seven Nation Army – це перша пісня і провідний сингл з альбому Elephant американської рок-групи The White Stripes. Вона відома своїм впізнаваним риффом, створеним за допомогою напівакустичної гітари Джека Уайта Kay Hollowbody 1950 року і педалі DigiTech Whammy.

Популярні новини зараз

В Італії втопився маленький українець, поки батько-священик вінчав молодят

"Холостяк" розпрощається з улюбленицею глядачів Юлею Зайкою: "Перестала боротися"

Юрій Нікітін розповів, як балує дружину Ольгу Горбачову: "Це дорожче за всі прикраси"

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Показати ще