Студія Disney оголосила про перезапуск одного з найкращих мультфільмів в історії "Король Лев". Головну роль у ньому зіграє американський актор Дональд Гловер.

За інформацією EW, участь Гловера у проекті офіційно затвердили продюсери. Відомо, що у римейку використають як живі зйомки, так і комп'ютерну графіку. Судячи зі всього, новий Сімба матиме не лише голос Гловера, а й схожу з ним зовнішнім.

Читайте також: Локі помочився на колегу

Роль Муфаси (батька Сімби) зіграє Джеймс Ерл Джонс - цього ж персонажа він озвучив у мультфільмі 1994 року. Режисерське крісло займе один з продюсерів "Книги джунглів" Джон Фавро. Хто зіграє Дядька Шрама, поки невідомо.

Оригінальний мультфільм "Король Лев" вийшов у 1994 році та опинився на перших сходинках у рейтингу найкращих стрічок в історії. Дату прем'єри римейку ще не оголосили.

Популярні новини зараз
Тарифи на воду з травня зростуть по всій Україні: де платитимуть найбільше Приватбанк масово закриває доступ до рахунків - що вимагає Українці працюватимуть до глибокої старості: у Мінсоці готують нововведення Повістки можуть надійти і після 60 років: пенсіонер має з'явитися у ТЦК
Показати ще

Зазначимо, що в останні роки студія Disney перезняла такі популярні мультфільми, як "Малефісент", "Попелюшка" та "Книга джунглів", а у цьому році вийде "Красуня і чудовисько" з Еммою Вотсон.

Як повідомляв портал "Знай.ua", римейк славетного фільму жахів "Хелловін" 1978 року обзавівся режисером.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ