Twitter підготувався до Олімпіади-2016 у Ріо й випустив для шанувальників спорту нову серію емодзі.

Спеціальні символи емодзі – найлегший спосіб висловити свої емоції в тексті. Відтепер фанати Олімпіади по всьому світу зможуть поділитися своєю пристрастю з допомогою 207 нових емодзі – це найбільша кількість, яку одночасно випускав Twitter. Про це розповідає портал USA Today.

Нові символи зображують прапори країн-учасників і олімпійські види спорту. Щоб вставити емодзі, потрібно набрати хештег і трибуквений код країни. Окремий символ присвячено Олімпійській збірній біженців (#ROT).

"Активація Олімпійських Ігор-2016 у Ріо в Twitter об'єднає фанатів з усього світу і дозволить побачити, що відбувається з командами до, під час і після того, як найкращі спортсмени змагатимуться за славу. Twitter, Vine і Periscope запропонують фанатам внутрішній доступ, коментарі, перегляд найкращих моментів і дискусій протягом Ігор", - каже в прес-релізі директор з маркетингу Twitter Леслі Берленд.

А ті, хто не має часу уважно слідкувати за кожним кроком олімпійців, зможуть переглянути найкращі миттєвості Ігор у Twitter Moments.

Популярні новини зараз

У "Дизель Шоу" розповіли про успіхи актриси, що замінила загиблу Поплавську

45-річна Могилевська стривожила українців зовнішніми змінами: "Зараз Ви чужа"

Свекруха впізнала в молодій дружині сина свою доньку, яку віддала у дитбудинок: "Народила від брата"

Відомий футболіст помер просто під час матчу: зупинилося серце

Показати ще