Координатор групи зі звільнення військовополонених "Патріот" Олег Котенко повідомив, що сьогодні на Сході вважаються зниклими безвісти понад 1 тисяча громадян. Серед зниклих - волонтери, військові та цивільні особи.

"Ми теж ведемо і цивільних, які пропали, і волонтерів, і військових. Наша цифра - понад тисяча осіб. Ми не можемо говорити конкретно, скільки це. Це і зниклі безвісти, це і військові, це і в тому числі, що знаходяться в полоні", - повідомив Котенко в ефірі радіостанції Голос Столиці.

Як відомо, у травні цього року Верховна Рада надала відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації на особливий період близьким родичам загиблих і зниклих безвісти під час антитерористичної операції.

Читати також: За кидок повз урни кияни заплатять 22 тис. гривень

Варто нагадати, що сьогодні немає офіційної статистики на осіб, які вважаються зниклими в АТО, оскільки в 2014 році не було системи підрахунку особового складу в підрозділах добровольців.

Популярні новини зараз
Ціна на улюблений напій оновилася, скільки коштує кава в супермаркетах України Головне за ніч, 1 жовтня: розлучення Брежнєвої та Меладзе, нові росіяни в пакетах, причина смерті Єлизавети II та зростання цін на фрукти Арінін день 1 жовтня: чому потрібно взяти ягоди і не смикати коханого, заборони та прикмети на сьогодні На українських АЗС піднялися ціни на бензин: яка ситуація з іншими видами палива
Показати ще