У компанії Tesla Motors неодноразово запевняли, що їх автопілот може повністю замінити водія. Але аварія в американському штаті Техас змусила переглянути автолюбителів своє ставлення до "розумної" системі.

Про це повідомляє Еlectrek. Електромобіль Tesla Model S рухався по трасі з включеною системою безпілотного керування. Раптово одна зі смуг початку звужуватися, оскільки попереду проводилися ремонтні роботи дорожнього полотна.

Автопілот електромобіля "не помітив" перепони на трасі. Автомобіль протаранив бетонний відбійник. Тільки це змусило систему автономного водіння відреагувати на ситуацію. Вона почала екстрено гальмувати.

На щастя аварії обійшлася без постраждалих. Але власник електромобіля судитиметься з компанією через некоректну роботу автопілота, який так розхвалювали представники Tesla Motors.

Згідно зі статистикою в 2016 рік електромобілі Tesla в світі 10 разів потрапляли в аварію, коли транспортним засобом керував автопілот.

Популярні новини зараз
Скасування осінніх канікул та навчання по суботах: в школах запроваджують нові правила Українці можуть втратити доступ до карток: ПриватБанк висунув сувору вимогу В Україні запустили нову систему для військового обліку: що зміниться Від білизни до авто – все власним коштом: скільки коштує мобілізуватись 
Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, компанія Tesla запускає нову рекламну кампанію, яку розробила п'ятирічна школярка.