Черговий "трамвайний дрифт" відбувся сьогодні у Харкові. Біля заводу ім. Малишева трамвай маршруту №8 зійшов з рейок та повернувся майже на 90 градусів.

Світлини чергової аварії за участю трамваю виклали у соцмережі свідки. Відомо, що постраждалих немає, але транспортний засіб протаранив металевий паркан на узбіччі. Пасажирам пощастило, адже трамвай міг навіть злетіти з мосту.

Користувачі соцмереж поставили цій ДТП оцінку 10 з 10 - трамвай здійснив справжній дрифт, хоча в більшості із випадків вони просто сходять із рейок. Символічними стали слова на кузові трамваю, де компанія пропонує автомобілістам оформити страхування.

Читайте також: В Запоріжжі в салоні авто помер чоловік

Зазначимо, що "трамвайний дрифт" є звичним явищем у Харкові. Експерти запевняють, що аварії трапляються через незадовільний стан доріг. Однак міська влада не бачить жодної проблеми.

Популярні новини зараз
Школи на межі: директорка розповіла про загрозливу тенденцію Пільги та виплати для школярів: яку допомогу можна отримати Тарифний нокаут: яка з комунальних послуг подорожчає одразу на 70% Останні копійки відберуть: Ощадбанк змінив правила зняття готівки для пенсіонерів
Показати ще