У Харківському міському перинатальному центрі з'явилось вікно для підкидьків. Матір зможе залишити у ньому дитину, від якої вона бажає відмовитись.

Про відкриття бебі-боксу повідомили на офіційному сайті Харківської міської ради. "Вікно життя" розташоване з боку будівлі на Салтівському шосе, 264. В будь-який час дверцята боксу відкриті, а через 30 секунд після того, як дитина опиниться у ліжечку, лікарі отримають сигнал.

"У Харкові хоч раз на рік, але виникає ситуація, коли ми знаходимо підкидька. Так, одну дитину залишили на пеленальном столику в поліклініці, інших знаходили в сміттєвому баку, під мостом, на лавці в дитячому садку. Тепер ми пропонуємо скористатися вікном життя", - розповіла заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

Після отримання немовля лікарі проводитимуть ретельне обстеження. Матір не шукатимуть, якщо на дитині немає слідів насильства, однак правоохоронцям повідомлятимуть про підкидька.

Портал "Знай" писав про ставлення українців до сексу до весілля. Все більше співвітчизників ставляться нормально до такого явища.

Популярні новини зараз

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Олександр Пономарьов різко змінив стиль: "У магазині дивилися на мене як на прибульця"

Була з Андрієм Данилком задовго до Інни Білоконь: куди зникла та як змінилася Геля з "СВ-шоу"

Багатотонна фура відправила під воду понтонний міст: два села лишилися без жодного сполучення

Показати ще