В Індії випустили нову книгу про Будду, яка важить дві тонни. Вона зроблена зі сталевих листів.

Сталеву книгу про життя Будди пера одного з авторів індійської конституції Бхімрао Амбедкара представили в індійському місті Агра.

Книга претендує на звання найважчої в світі. На її 24 аркушах із загартованої сталі вигравірували текст 400-сторінкового твору Амбедкара "Будда і його дхамма".

Кожна із сторінок книги, яку переклали із англійської на хінді, важить близько 100 кілограмів, висота всієї книги складає більше 2,5 метра, ширина - понад 1,4 метра, а товщина кожної сторінки - близько п'яти сантиметрів.

На презентацію, яка була приурочена до чергової річниці візиту Амбедкара до Агри в 1956, зібрались більше 35 тисяч осіб із усієї Індії.

Популярні новини зараз

Найкращі анекдоти на понеділок 11 листопада допоможуть вам почати тиждень легко і з посмішкою

"Скільки заплатили Асмус?": повне відео постільної сцени з дружиною Харламова злили в мережу

Прийшла на весілля у самій білизні: дівчина "помстилася" нареченій, нікого не посоромилася

У Польщі серйозні проблеми: українці масово покидають країну, що відбувається

Показати ще

"Тепер Агре є, що ще показати світу крім Тадж Махалу", - сказав Бханте Карунашіл Рахул із буддійської організації Dhamma Bhoomi Foundation.

Довідка: Бхімрао Амбедкар (1891 - 1956) - індійський політичний діяч, який був борцем за права касти "недоторканних", та одним з перших серед представників цієї касти, хто отримав освіту в коледжі. Зрештою отримав докторський ступінь.

"Недоторканні", або парія — в древній Індії нижча каста бідарів, позбавлених громадянських прав. У сучасній мові слово позначає групу найбільш безправного населення, ізгоїв.