Виконуючий обов'язки командира велопатруля Києва Костянтин Сергійчук запевнив, що поліція на велосипедах допрацювує свої останні місяці в цьому році. Зимою велопатруль працювати не буде, повідомляють "Українські новини".

"Велопатруль не працюватиме, тому що одна зима - і велосипеди можна буде викинути. Та й люди будуть мерзнути", - сказав він.

На зимовий період поліцейських пересадять в автомобілі.

Зазначимо, що в поліції на велосипедах наразі працює 38-40 чоловік, з них 5-6 дівчат. Вони патрулюють Труханів острів, парк "Дружби народів", вулиці Хрещатик та Сагайдачного.

Як раніше повідомляв портал "Знай", у Рівному поліцейський спровокував аварію, в якій постраждало четверо людей.

Популярні новини зараз
Потрібно два документи: українцям пояснили, як збільшити розмір пенсії Пенсіонерів треба захистити від індексації: юрист вказав на необхідний механізм Українців чекає новий ціновий удар: що подорожчає у квітні Перевірок стане більше: податкова почала більш ретельно контролювати доходи громадян
Показати ще