Конкурс краси "Королева СРСР Дубай - 2016", який пройшов у ОАЕ, дуже повеселив користувачів соціальних мереж.

"Плюс таких конкурсів у тому, що вони вчергове нагадують як це чудово, що все-таки СССР розпався. Мінуси у всьому іншому", – так колоритно і зі смаком про нього написав ресурс Рагу.лі у соціальній мережі Facebook, доповнивши пост відео з учасницями.

Справа в тому, що постери дівчат, котрі змагалися за звання найгарнішої, "поліпшили" за допомогою фотошопу. Візажисти у свою чергу дуже перестаралися з косметикою. Ну і фінальним акордом стало те, що "міс" "союзних республік" презентували себе далекою від ідеальної англійською мовою.

Читайте також: Російський фітнес-конкурс серед дітей шокував інтернет (фото)

Парадокс у конкурсі взяли дівчата, котрі, на думку організаторів, є "міс" колишніх радянських республік. При цьому право стати дубайською "королевою СРСР" виборювали представниці від України й Росії, але перемогла в конкурсі "Міс Крим"на ймення Крістіна.

Популярні новини зараз
Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Комічність ситуації полягає в тому, що Кримська автономія існувала тільки в складі інших республік СРСР та з 1954 є частиною України.