Відомий російський кіноактор - 44-річний Костянтин Хабенський - вдруге став батьком. Дружина зірки, 34-річна Ольга Литвинова, народила йому доньку.

Імені новонародженої поки що невідомо, повідомляє elle.ru. Пологи відбулися дещо раніше запланованого терміну, але все завершилося успішно. Зараз мама і немовля почувають себе добре.

У Хабенського вже є 8-річний син Іван, а от для його дружини Ольги, актриси МХАТ, донька – перша дитина. Про вагітність жінки стало відомо у лютому цього року.

Ольга Литвинова – друга дружина актора, з якою він побрався у 2013 році. З січня 2000 року Костянтин Хабенський перебував у шлюбі з журналісткою однієї з радіостанцій Санкт-Петербурга Анастасією Смирновою.

Читайте також: 11 кращих моментів актора Коліна Фаррела

Популярні новини зараз

Катерина Репяхова згадала важкі часи до заміжжя з Віктором Павліком: "Я могла мало"

19-річна красуня вийшла заміж за 61-річного чоловіка: закохав у себе берцями

21 вересня Різдво Пресвятої Богородиці: які чудеса можуть збутися та про що просити в молитві

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

Показати ще

Після народження сина в Анастасії діагностували злоякісну пухлину мозку. Вона пройшла тривалий курс лікування у США, але врятувати її лікарям не вдалося. Жінка померла у 2008 році в Лос-Анджелесі, але була похована у Москві.

Хабенський — засновник благодійного фонду для дітей, хворих на рак. На церемонію свого нагородження званням "Народний артист Росії" він прийшов у Кремль з саморобним значком "Діти поза політикою". За словами актора, тим самим він хотів привернути увагу до проблем дітей-сиріт у зв'язку з "законом Діми Яковлева", відповіддю російського уряду на "закон Магнітського". Більшу частину своїх гонорарів він перераховує у цей фонд.