Співробітники Нікітського ботанічного саду радять жителям і гостям Криму купувати в подарунок до Нового року кактуси. А тим, хто їх вже має - варити з рослин компот - повідомляє Крим. Реалії.

Приготувати напій, який мексиканці називають текілою, дуже просто. У першу чергу, необхідно вибрати соковиті і молоді плоди кактуса. Вони мають рожевий колір, таким, у підсумку і вийде компот.

Далі потрібно залити очищені плоди окропом, на літр напою додати три ложки цукру, накрити кришкою, дати охолонути і напій готовий. Його можна приправити корицею і цедрою.

Як зазначають в науковій установі, цього року, за 20-річною традицією, кактуси у саду прикрашатимуть новорічними іграшками.

"Під найбільший кактус підбирають відповідну іграшку. Як правило, вона символізує прийдешній рік. Також, цього року з'явиться можливість сфотографуватися з маленькими мавпочками, які обожнюють грати між святкових кактусів", - розповіли у прес-службі ботсаду.

Читайте також: ТОП-16 модних кулінарних фішок 2016 року

Нагадаємо, кактусова оранжерея в Нікітському ботанічному саду є однієї з найбільших колекцій колючих рослин Європи. Кактуси-опунції, які не бояться зими, а також юки і агави вирощують у ботсаду з 1824 року.