У селі Поповка в окупованому Криму сталася пожежа в будівлі, яка знаходиться на пляжі і раніше, до окупації, відносилося до інфраструктури відомого фестивалю Казантип.

Пожежа в дерев'яній будівлі на території пляжу сталась близько 17 години. Відпочиваючі спішно покидали територію пляжу, куди повалили величезні клуби чорного диму.

Місцеві жителі скаржаться, що на дзвінки в пожежну частину чують відповіді: "Ну і що, нехай горить". На думку місцевих підприємців, стався не випадково.

"Пішла чутка, що сюди стала молодь з'їжджатися, що буде багато людей. Це справа рук тих, хто хоче, щоб Казантипу в Криму не було", - вважає місцевий бізнесмен-співрозмовник місцевого видання Avdet.

Читайте також: На Рівненщині масове отруєння дітей

Популярні новини зараз
Вже наближається до Землі: вчені підозрюють, що це не просто космічний камінь, а зонд від позаземної цивілізації Реєстрація почалася: українці отримають по 3600 гривень щомісяця Гроші більше не прийдуть: в Україні масово скоротять кількість пільговиків Кожен десятий робить це замість сексу: дослідники показали невтішну статистику
Показати ще

Нагадаємо, що фестиваль рейву "Казантип" проводився в Криму щоліта, починаючи з 1995 року. У березні 2016 року "прокурор" окупованого Криму Наталя Поклонська заявила, що не допустить проведення в Криму фестивалю.