На київському бульварі Шевченка сьогодні впала статуя Пресвятої Богородиці, яку встановили вночі на 6 липня, на місці пам'ятника Леніну. Про це написав портал "lenta.ru".

Стало відомо, що на цьому місці повинні були поставити статую мексиканської художниці Синтії Гутьєррес. Цей витвір мистецтва переміг на конкурсі проектів, який організували спеціально, щоб чимось зайняти місце Леніна.

Пам'ятник Леніну, який був встановлений на бульварі Шевченка, знесли в грудні 2013 року. Після цього на його місці планували встановити статую святої Богородиці.

Читайте також: Київське метро буде працювати на 2 години довше

Нагадуємо, київська влада планує почати боротися з високими показниками смертності га дорогах. Для цього введуть концепцію нульовий смертності в дорожньо-транспортних пригодах. Влада планує використовувати досвід Нідерландів в цьому питанні.

Популярні новини зараз
Навіть на збір полуниці не пустять: Польща перестане приймати українських біженців Мама зрадниці Повалій "поїхала дахом" під обстрілами, доки її дочка вихваляла окупантів Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу Чому ми забули цей рецепт і замінили його на Олів'є: простий та смачний салат "Барбі" з буряків
Показати ще

Київська влада переймає досвід в цьому напрямку у Нідерландів.