У столиці кішка-мандрівниця йшла додому з Троєщини на Виноградар 30 днів. Про це написав портал "Хартия 97".

Її господиня Наталія розповіла, що родина віддала кішку своїм родичам на Троєщину, а рівно через місяць, день у день, вона прийшла додому. Жінка дивується, як вона змогла самостійно перетнути Дніпро і не потрапила під машину.

За словами господині, вона її підібрала на вулиці, вилікувала, доглядала, відгодувала. Однак коли дочка народила дитину, вирішили віддати кішку родичам. Вони постійно говорили, що тваринка ходить по землі, а потім своїми брудними лапками лізе до дитини.

Читайте також: Голуб краде печиво з київського супермаркету

І тут вночі Наталія почула стук. Прокинулася, подивилася на вікно, а там її Чита - змучена, худа, голодна. Після цього кішка три дні відсипалася.

Популярні новини зараз
У YASNO повернули українцям світло по 2,64 грн за кВт: але при цьому встановили ліміти - важливі подробиці Чекайте на справжню лавину подорожчань: що підніметься у ціні через зростання тарифів і валютного курсу Українцям заборонили, а собі замовляють новенькі: держоргани обурили тендерами на кондиціонери При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс
Показати ще

Тепер господиня запевняє, що з вихованцем більше ніколи не розлучиться.