В Києві до 6 березня тимчасово призупинено навчальний процес у 15 школах.

Так, на вимушені "канікули" пішли учні середніх загальноосвітніх закладів № 150, 151, 81, 18, 249, 251, 10, 164, спеціалізовані школи №№ 137, 325, 115, школа-дитячий сад "Дивосвіт", школа-інтернат № 17, ліцей Туризму та ліцей "Потенціал".

"Керівниками Києво-Печерського ліцею "Лідер" № 171 та середньої загальноосвітньої школи № 72 Святошинського району прийнято рішення наразі не припиняти заняття у зв'язку з покращенням епідеміологічної ситуації у цих навчальних закладах", - йдеться в повідомленні КМДА.

На карантин також пішли школярі Житомира, Чернівців, Миколаєва та Одеси.

У Вінницькій області діти повернуться до навчання 2 березня, в Миколаєві навчальний процес зупинили до 4 березня. Оголошено карантин і у восьми школах Миколаївської області. Дитячі садки і вузи працюють у звичайному режимі.

Популярні новини зараз

"Гірше за два Майдани": Пальчевський терміново звернувся до Зеленського

Яке свято 15 листопада: чого не можна робити в цей день

Як подзвонити оператору Київстар: прості команди і прямий номер

Продавець Comfy випровадив покупця через українську мову: "Явні ознаки ідіотизму"

Показати ще

Перевищено епідеміологічний поріг на Волині та Закарпатті.

"При досягненні епідемпорогу 20% - це ще не межа, але міська рада попередила розвиток вірусного захворювання і своїм рішенням припинила навчальний процес у всіх школах міста Миколаєва до 4 березня включно", - сказав Валерій Мельниченко, начальник управління освіти Миколаївської облдержадміністрації.

За даними МОЗ, лише за минулий тиждень на грип та ГРВІ захворіли 277 178 українців, 64% з яких - діти до 17 років.