У столиці нарешті почнуть ремонтувати дороги виключно у нічний час та цілодобово – у вихідні. Таке рішення 68 голосами прийняла Київрада, інформує "Finance.ua".

За словами секретаря Київради Володимира Прокопіва, ситуація, коли дороги ремонтуються в годину пік, суперечить здоровому глузду. Саме тому депутати прийняли рішення внести зміни в Правила благоустрою міста.

Читайте також: Ремонт доріг профінансували лише на 13%

Зокрема, прийняте рішення передбачає, що на мостах через Дніпро, магістральних дорогах і вулицях, ремонтні роботи повинні проходити в робочі дні з 24:00 до 6:30, а у вихідні дні - цілодобово.

Нагадаємо, в центрі столиці не будуть створювати нові паркувальні місця. Київрада вилучила з "Програми економічного і соціального розвитку Києва" розвідувальні роботи щодо можливості створення паркінгу на Михайлівській площі.

Популярні новини зараз
Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС Українці скаржаться на двозонні лічильники: замість обіцяної економії – одні витрати Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще