У столиці нарешті почнуть ремонтувати дороги виключно у нічний час та цілодобово – у вихідні. Таке рішення 68 голосами прийняла Київрада, інформує "Finance.ua".

За словами секретаря Київради Володимира Прокопіва, ситуація, коли дороги ремонтуються в годину пік, суперечить здоровому глузду. Саме тому депутати прийняли рішення внести зміни в Правила благоустрою міста.

Читайте також: Ремонт доріг профінансували лише на 13%

Зокрема, прийняте рішення передбачає, що на мостах через Дніпро, магістральних дорогах і вулицях, ремонтні роботи повинні проходити в робочі дні з 24:00 до 6:30, а у вихідні дні - цілодобово.

Нагадаємо, в центрі столиці не будуть створювати нові паркувальні місця. Київрада вилучила з "Програми економічного і соціального розвитку Києва" розвідувальні роботи щодо можливості створення паркінгу на Михайлівській площі.

Популярні новини зараз
ЗМІ повідомили, що володимир путін впав зі сходів, але охорона вчасно встигла: "Зазнає серйозних проблем..." Як швидко знизити вологість у домівці взимку, щоб уникнути появи цвілі: дієві методи Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж" Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері
Показати ще