Серед радикально налаштованої молоді стає популярним новий вид "спорту" - побиття перехожих під приводом боротьби за здоровий спосіб життя і здорову націю. Тільки в столиці постраждали вже десятки людей, серед яких відомий музикант і фотограф. Експерти вважають, що групи ймовірно формують праворадикали, передає Хроніка.інфо з посиланням на Вести.

Ціла серія нападів сталася в Києві біля клубу Closer, а згодом прокотилася по всьому Подолу. Група юнаків з собакою чекала біля клубу і била відвідувачів. "Спускаємося по Нижньоюрківській, вже повз пошти, що за пожежкою. Назустріч якісь хлопці в спортивних костюмах, людина 15 з собакою. Ну хлопці і хлопці, теж мені, в який час живемо. Але тут ці хлопці починають просто валити на землю всіх, хто йде повз, і бити по голові. Одному приятелеві, можливо, вибили щелепу, другого - зламали зуб. Жінок не чіпали ", - розповіла киянка Анна Білоус.

Читайте також: Київські "наці" пообіцяли втопити в крові Марш Рівності

Також на Подолі був побитий відомий музикант Юрій Каплан (Валентин Стрикало). Близько трьох таких угрупувань є в Києві . Їх учасники публікують ролики з рейдів, де переконують людей на вулицях або в парках загасити сигарету, припинити розпивати алкоголь у громадському місці.

У Нацполіціі Києва заявляють, що знають тільки про один випадок в Подільському районі - про побиття волонтера Сергія Моргунова. "Відкрито кримінальне провадження за статтею" Умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень ". Заява написала мама потерпілого - він в неконтактному стані. Зараз шукаємо свідків, щоб відновити обставини ", - прокоментувала речник київської поліції Оксана Блищик.

Популярні новини зараз
Єлизавета II пішла з життя від раку, в королівській родині зважилися на правду: "Часто вражає людей похилого віку" Перемога України, нові катаклізми чи хвороби: що принесе світові Чорний Водяний Кролик, характеристика 2023 року "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси Алекс Топольський влаштує полуничку на "Холостяку", поки Саша Мудра спостерігатиме: "Взяти ініціативу до своїх рук"
Показати ще