Столична поліція розшукує грабіжника банків, який залишає на місці події шоколадки або цукерки.

"Чоловік вибирає банки, в яких немає охорони. До того ж він ні разу не застосовував зброї під час загроз. У кількох випадках грабіжник навіть називався клієнтом банку і вимагав відвести його до кабінету директора, якого змушував відкривати сейф з грошима", - йдеться в прес-службі поліції.

В якості компенсації на заподіяні незручності бандит залишає шоколадку або цукерки. Минулого тижня він пограбував банки на вулиці Васильківській, що в Голосіївському районі столиці. При цьому він погрожував працівникам пістолетом.

За упіймання "шоколадного грабіжника" поліція обіцяє нагороду в 100 тисяч гривень.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що кияни самостійно затримали грабіжника в метро. Посеред метрополітену чоловік вихопив з рук киянки два пакети з її особистими речами і намагався втекти по ескалатору.

Популярні новини зараз
Платіжки спустошать гаманці: з 1 червня зростуть тарифи на важливу комунальну послугу Штрафи втричі більші за зарплати: ТЦК посилили покарання до максимуму З відстрочкою можна попрощатися: кого "Оберіг" відправляє у чорний список Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+
Показати ще