Сьогодні у центрі Києва відбувся марш проти насильства "Я не боюсь діяти". Дві сотні людей вийшли із закликами подолати гендерне нерівності.

Як повідомляє Update, учасники пройшлись від Європейської площі по Хрещатику до КМДА. У них можна було було побачити плакати "Я не самавиновата", "Я не боюсь сказати - геть насильству з вулиці і хати!" та "Вынеси сор из избы - расскажи о домашнем насилии".

Організатори зазначили, що майже кожна українська жінка народжується та зростає у культурі насильства. Активісти вимагали припинити виправдовувати насильників та звинувачувати жертв, а також законодавчої бази для покарання злочинців.

Крім того, учасники зазначили, що сьогодні в Україні існує гендерна нерівність і в професійних сферах. Жінок далеко не усюди беруть на роботу.

Портал "Знай.ua" писав поради по вихованню маленьких доньок. Виявляється, часті вихваляння зовнішності негативно впливають на дитину.

Популярні новини зараз
В Україні подорожчали ще одні важливі продукти: свіжі ціни на вершкове масло та соняшникову олію "Всі кошти списали...": клієнти "ПриватБанку" проклинають картки, ніхто нічого не питає Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах
Показати ще