У спеціалізованому комунальному підприємстві "Київський крематорій" з'явилася вакантна посада директора ритуальної служби, про що оголосили конкурс.

Дане оголошення опублікували на сайті Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА.

У повідомленні висунули ряд вимог на високопоставлену посаду, зокрема кандидат повинен мати повну вищу освіту та досвід управління підприємствами.

Також новий директор повинен бути високоморальною людиною та мати гарні організаторські здібності.

"Вимоги до кандидата на посаду директора підприємства:

Популярні новини зараз

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Українці не можуть отримати сертифікат, необхідний для виїзду за кордон: у міністерстві пояснили причини

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Наталя Могилевська ошелешила формами в купальнику з глибоким декольте: "Неземна"

Показати ще

- Вища освіта (спеціаліст або магістр);

- досвід управління на підприємствах, в установах чи організаціях незалежно від форм власності (в тому числі господарські товариства), або в органах державної влади, органах місцевого самоврядування;

- вільне володіння державною мовою;

- високі моральні, ділові, професійні якості і організаторські здібності, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов'язки;

- відсутні обставини, передбачені у частині другій статті 2 положення;

- відповідати іншим вимогам керівника відповідного суб'єкта господарювання у випадках, передбачених законодавством України", - йдеться в оголошенні.

Повідомляється, що прийом резюме триватиме до 6 березня 2017 року. Після перемоги на конкурсі, з кандидатом укладуть контракт. Повідомляється, що оклад нового директора складе дев'ять тисяч шістсот сімнадцять гривень без врахування надбавок та премій.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", столичних копів запрошують на роботу, як роздавачів листівок чи продавців косметики у переходах, за допомогою оголошень на стовпах та рекламних щитах.