Днями в КПІ розгорівся скандал навколо студентів, яких забирають на строкову службу в армію просто з гуртожитку. Їх однокурсники називають це свавіллям. Також студенти пишуть в соцмережах, що студента КПІ Богдана Редчук повезли на медкомісію в ДРВЗ, і тримають там четверту добу. Юнаки вважають це безпідставним. Військові ж зазначають, що діють в рамках закону, тому що наразі йде призов до армії.

"Без проходження медкомісії Богдана та інших хлопців вже записали в солдати", - пише в соцмережах Андрій Лящук.

Читайте також: Киянам незаконно виписують адміністративні штрафи

Батько хлопця розповів, що сина забрали з гуртожитку КПІ. "Богдан родом з Луцька. Прийшли і відвезли до військкомату на Солом'янці. Потім - в Дарницю, в міській розподільний пункт, і тримають там. На збірному пункті знаходиться близько сотні хлопців. З КПІ - сім чоловік", - говорить Юрій Редчук. За його словами, він робить все для того, щоб синові дозволили 17 червня захистити диплом. "З дипломом магістра він служитиме рік, а без - півтора. Він не відмовляється служити, хоча у нього великі проблеми із зором", - говорить батько хлопця. Про це повідомляє segodnya.ua.

У військкоматі Солом'янського району розповіли, що було проведено спільну нараду з керівництвом КПІ з приводу призову. "Було вирішено скласти списки студентів КПІ, які втратили право на відстрочку від служби в армії. Таких виявилося 395 чоловік! Керівництво вузу поінформувало військовозобов'язаних. Було оповіщено 366 осіб. З них до військкомату прийшли всього чотири людини. Після цього було вирішено провести в гуртожитках КПІ спільно з поліцією рейд по виявленню тих, хто ухиляється, він тривав три дні. З 26 чоловік дев'ять визнані придатними до служби, медкомісію вони пройшли в поліклініці на вул. Єреванській", - прокоментували в військкоматі.

Популярні новини зараз
Кожному члену сім'ї по 3600 грн: українцям обіцяють тримісячну підтримку Гороскоп на тиждень 20-26 травня для всіх знаків Зодіаку: конфлікт Водоліїв, маскування Терезів та шанс Близнят Затримка виплат: Пенсійний фонд пояснив, що буде з пенсіями та субсидіями за травень Сім'ї возз'єднаються, будемо їздити – куди хочемо: астролог назвав дату кінця воєнного стану
Показати ще