30 червня у столиці в приміщенні Територіального відділення Асоціації платників податків України відбулося засідання регіональної рейтингової комісії Всеукраїнського рейтингу "Сумлінні платники податків - 2015".

У роботі комісії взяли участь віце-президент Асоціації платників податків України Павло Погиба, директор виконавчої дирекції ТВ ВГО АППУ в м. Києві Олександр Саприкін, перший заступник начальника Міжрегіонального головного управління ДФС Лариса Бондар, начальник управління комунікацій Головного управління ДФС у м. Києві Лариса Зубань, заступник директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Наталя Кондрашова, голова постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрій Странніков.

Читайте також: Пам'ятник Щорсу все-таки знесуть

Учасники засідання відзначили кращі досягнення підприємств-платників податків столичного регіону, які успішно працюють в галузях будівництва, культури і спорту, інформації та телекомунікацій, охорони здоров'я та соціальної допомоги, права, консалтингу, наукової та технічної діяльності, переробної промисловості, машинобудування, торгівлі, послуг, транспорту і зв'язку, фінансової і страхової діяльності.

Разом авторитетне журі визначило переможців серед підприємств-платників податків.

Популярні новини зараз
З +28 до +18: синоптик попередила, що в Україну йде похолодання В Україну масово повертаються з окупованого Криму – громадянам уже оформлюють паспорти У "Нафтогазі" звернулися до споживачів: хто платитиме менше Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає
Показати ще

Нагородження підприємств-переможців відбудеться у вересні 2016 року в колонній залі Київської міської державної адміністрації.