Сьогодні зранку близько 100 маршрутних таксі зібралося в центрі Києва задля протесту, повідомляють "Вісті".

Перевізники заявляють, що влада Києва вчинила нечесно, прийнявши рішення створити державного перевізника. Оператори приміських перевезень пасажирів вважають, що таким чином їх просто хочуть вижити з ринку.

Водії, які працюють на маршрутах з Ірпінського, Васильківського, Броварського та інших напрямків, висловлюють невдоволення новою системою інфраструктури та тим, що ринок заповнюють нелегальні перевізники, які позбавляють їх пасажирів, а інколи навіть роботи. Також водії невдоволені спробами обласного управління інфраструктури вижити перевізників, які за якоюсь причиною не подобаються ОДА.

Деякі з таких випадків, а саме на маршрутах №306 (Київ – с. Крюківщина) та №301 (Новобіличі – Вишневе), дійшли до Верховного Суду, про що повідомляє реєстр судових рішень.

"Я 15 років пропрацював на цих маршрутах, особисто їх відкривав. Але рік тому адміністрація відібрала у мене один, а через півтора місяця й інший маршрут. Рішення судів різних інстанцій ігнорувалися, вже дійшли до Верховного", - повідомляє керівник ТОВ "Киа Транс" Іван Олександрович.

Популярні новини зараз
Юрист зізнався, чи можна не піти у військкомат, якщо отримав повістку: "Необхідно..." Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії
Показати ще

В Київській ОДА пообіцяли вивчити питання перевезень та можливості виконати вимоги протестувальників.