Сьогодні зранку близько 100 маршрутних таксі зібралося в центрі Києва задля протесту, повідомляють "Вісті".

Перевізники заявляють, що влада Києва вчинила нечесно, прийнявши рішення створити державного перевізника. Оператори приміських перевезень пасажирів вважають, що таким чином їх просто хочуть вижити з ринку.

Водії, які працюють на маршрутах з Ірпінського, Васильківського, Броварського та інших напрямків, висловлюють невдоволення новою системою інфраструктури та тим, що ринок заповнюють нелегальні перевізники, які позбавляють їх пасажирів, а інколи навіть роботи. Також водії невдоволені спробами обласного управління інфраструктури вижити перевізників, які за якоюсь причиною не подобаються ОДА.

Деякі з таких випадків, а саме на маршрутах №306 (Київ – с. Крюківщина) та №301 (Новобіличі – Вишневе), дійшли до Верховного Суду, про що повідомляє реєстр судових рішень.

"Я 15 років пропрацював на цих маршрутах, особисто їх відкривав. Але рік тому адміністрація відібрала у мене один, а через півтора місяця й інший маршрут. Рішення судів різних інстанцій ігнорувалися, вже дійшли до Верховного", - повідомляє керівник ТОВ "Киа Транс" Іван Олександрович.

Популярні новини зараз

Мама школяра розкрила очі батьків на меню Клопотенка: "Поверніть булки і ковбасу"

Михайло Поплавський відсунув юних студенток і взявся за Тіну Кароль: вже покликав у свою печерку

21-річну породіллю акушери облили крижаною водою і побили: "За вами ніхто мити підлогу не буде..."

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

Показати ще

В Київській ОДА пообіцяли вивчити питання перевезень та можливості виконати вимоги протестувальників.