У Києві прямо з пейзажної алеї злочинці вкрали скульптуру.

Скульптура дівчинки була встановлена ​​в 2009 році. Фігура виготовлена ​​з бронзи, вага її становит 30 кг.

"Скульптуру відгвинтили з болтів, а це не можна було зробити непомітно. Ми втомилися боротися з вандалами, які грабують Пейзажку. ", - Повідомив Сегодня автор Пейзажної алеї Костянтин Скритуцький.

Струцкій нарікає на те, що останнім часом алея перетворилася на простий базар. Він також підкреслив, що тут організовують розпродажі, проводять політакції і, при цьому, залишають за собою гори сміття. На алеї розташовуються десятки автокав'ярень які торгують кавою і спиртним.

"Ми не раз просили владу створити комунальне підприємство на Пейзажці, яке б стежило за порядком, але марно", - розповів Скритуцький.

Популярні новини зараз

Кіркоров різко схуд на 40 кілограмів, Пугачова допомогла

Головне за ніч: пропозиція Путіна Зеленському, палаючі склади ЗСУ та стрілянина в українській школі

Тіна Кароль ледь не загинула за кордоном: "Чимдуж тікала"

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Показати ще

Міліція повідомляє, що скульптура знята невідомими. Правоохоронці проводять їх розшук. У свою чергу в КМДА сподіваються, що ситуація зміниться, коли буде створено нове комунальне підприємство.

"Зараз створюється КП" Київські парки ", можливо, в нього увійде і Пейзажка. Тоді там буде порядок ", - повідомляє директор департаменту з благоустрою Дмитро Білоцерківець.

На постаменті вандали залишили тільки двох бронзових цуценят. Можливо, вандали не встигли їх відкрутити або хтось завадив їм це зробити. Скритуцький планує прибрати легендарного Їжачка в тумані, автором якої він є. Скульптура знаходиться в сквері на Рейтарській. Їжачка в тумані минулого тижня також знівечили вандали, відпилявши вузлик.

"Ми скоріше всього приберемо їжачка зі скверу, і поставимо його в іншому, більш безпечному місці", - говорить скульптор.