Скандальний план будівництва підземного паркінгу на Михайлівськый площі зняли з порядку денного Київради. Депутати відкликали гроші на фінансування цього проекту

Про це повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Геннадій Пліс інтерв'ю "ЛІГА.net". До рішення про скасування проекту будівництва парковки депутатів спонукала бурхлива реакція громадськості. На його фінансування виділили 100 тисяч гривень.

"Мені незрозуміло, чому питання про можливе будівництво паркінгу під Михайлівською площею викликало такий резонанс. Ніяких дій зроблено не було. У місті існує проблема з парковками, розглядаються всі можливі варіанти", - пояснив Геннадій Пліс.

Він назвав звичайним процесом виділення коштів на дослідження місць для паркування. Заступник голови КМДА зазначив, що надходило багато повідомлень про те, що там все цент міста заставлений автомобілями.

Нагадаємо, на початку травня з'явилося інформація про плани зведення підземного паркінгу на Михайлівській площі. Там мали побудувати п'ять рівнів для автомобілів. Проектна вартість паркінгу становили 2,3 мільярди гривень.

Популярні новини зараз
Чужі борги можуть стати вашою проблемою: "Нафтогаз" дивує українців "сюрпризами" Від суми в чеку волосся дибки стануть: супермаркети оновили ціни на ковбасу, сало та сосиски Пенсія за інвалідністю: скільки в 2024 році отримуватимуть українці з 3 групою Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей
Показати ще