Скандальний план будівництва підземного паркінгу на Михайлівськый площі зняли з порядку денного Київради. Депутати відкликали гроші на фінансування цього проекту

Про це повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Геннадій Пліс інтерв'ю "ЛІГА.net". До рішення про скасування проекту будівництва парковки депутатів спонукала бурхлива реакція громадськості. На його фінансування виділили 100 тисяч гривень.

"Мені незрозуміло, чому питання про можливе будівництво паркінгу під Михайлівською площею викликало такий резонанс. Ніяких дій зроблено не було. У місті існує проблема з парковками, розглядаються всі можливі варіанти", - пояснив Геннадій Пліс.

Він назвав звичайним процесом виділення коштів на дослідження місць для паркування. Заступник голови КМДА зазначив, що надходило багато повідомлень про те, що там все цент міста заставлений автомобілями.

Нагадаємо, на початку травня з'явилося інформація про плани зведення підземного паркінгу на Михайлівській площі. Там мали побудувати п'ять рівнів для автомобілів. Проектна вартість паркінгу становили 2,3 мільярди гривень.

Популярні новини зараз
Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити
Показати ще