У Києві затримали "злодія в законі", що орудував у багатьох країнах.

"42-річного Гелу Кардаву затримали в столичному ресторані під час спецоперації поліції та бійців спеціального підрозділу КОРД", - написав на своїй сторінці у Facebook Арсен Аваков.

Читайте також: Борець зі "злодіями в законі" Геращенко не знає Кримінального кодексу

Уродженця Грузії в 90-х "коронували" в злочинному світі. Йому на той момент був лише 21 рік, що говорить про його авторитет серед кримінальників.

Кардаву неодноразово звинувачували у злочинних нападах та грабежах. Наразі поліція перевіряє його причетність до ряду злочинів, скоєних в Україні.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам доплатять 1000 гривень: як оформити гроші Не вітаміни та не спорт: 5 звичок, які тихо вкорочують життя – і від них відмовляються ті, хто доживає до 100 Вдарять весняні морози: в Україну йде похолодання до -7 градусів Мінус 270-400 грн з платіжки: як отримати знижку на електроенергію
Показати ще

У поліції розглядають версію причетності кримінального авторитету до МВС Росії.

З певних джерел відомо, що Кардава співпрацює з розвідкою Російської Федерації.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", київські копи відкрили полювання на злодіїв у законі.