У Києві Комунальне підприємство "Київдорсервіс" планує встановити "розумні" світлофори, які будуть стежити за порядком на дорогах.

Портал "autonews" повідомив, що керувати такими світлофорами можна дистанційно. Зараз на столичних дорогах працює 680 світлофорів, при цьому, тільки 180 знаходиться в центрі Києва і обладнані приладами дистанційного керування.

Таким чином, удосконалити залишилося 500. Дорожники часто не знають чи світлофори на дорогах працюють чи ні, про це їм допомагають дізнатися місцеві жителі.

Стало відомо, що для того, щоб всі світлофори міста працювали онлайн і могли керуватися єдиним центром знадобиться близько 270 мільйонів гривень. На оновлених світлофорах планують встановити камери відеоспостереження.

Читайте також: Через грозу Київ стоїть у 9-бальних заторах

Популярні новини зараз
Головні помилки ексміністра Шкарлета українською мовою - говорив суржиком і "не соромився" Долар в обмінниках потихеньку зростає, але українців готують до гіршого: що буде з курсом у квітні В Україні хочуть повернути навчання у школах двома мовами, але є нюанс: "Профільний предмет буде обов'язково" Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще

Крім того, додаткове фінансування знадобиться на капітальний ремонт світлофорів.