Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської депутати прийняли рішення про відкриття автостанції "Теремки" на Кільцевій дорозі, 1-Л. Нова автостанція буде приватною.

"Відкриття автостанції "Теремки" допоможе розвантажити транспортну інфраструктуру міста і звільнить центр столиці від пробок за участю перевізників. Крім того, автостанція на околиці Києва буде сприяти зменшенню екологічного забруднення міста, розвантаженню доріг в столиці і попередженю виникнення дорожньо-транспортних пригод", - повідомляє прес-служба Київради.

"Автостанція" Теремки" буде знаходитися в приватній власності. Така схема для міста більш вигідна - ми не будемо витрачати кошти на облаштування автовокзалу і оплату праці персоналу. Зате відразу отримаємо 57 млн ​​грн пайової участі. Також, за моїми підрахунками, щорічно в бюджет міста буде надходити близько 200 тис. грн у вигляді податків на цю землю і податків на підприємницьку діяльність. Крім того, даний проект забезпечить організацію послуг автостанцій залежно від реальних потреб перевізників і пасажирів", - говорить директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Майзель.

Читайте також: Сьогодні з правого на лівий берег можна дістатися тільки пішки

Нагадаємо, що сьогодні Верховна Рада перейменувала Кіровоград на Кропивницький, чим викликала обурення місцевих жителів.

Популярні новини зараз

Ірина Федишин втерла носа Олі Поляковій, показавши неймовірно довгі ноги: коротенька сукня не сховала нічого

Що сталося з героями серіалу "Кадетство": Соболєв безслідно зник, а Синіцин "посунув" Малахова

Сестра Ілона Маска народила від їхнього літнього батька - мільярдер сказився, дитині вже три роки

Топ найвідвертіших образів Ані Сєдокової, яким позаздрить навіть Світлана Лобода: "Мої помідори"

Показати ще