Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської депутати прийняли рішення про відкриття автостанції "Теремки" на Кільцевій дорозі, 1-Л. Нова автостанція буде приватною.

"Відкриття автостанції "Теремки" допоможе розвантажити транспортну інфраструктуру міста і звільнить центр столиці від пробок за участю перевізників. Крім того, автостанція на околиці Києва буде сприяти зменшенню екологічного забруднення міста, розвантаженню доріг в столиці і попередженю виникнення дорожньо-транспортних пригод", - повідомляє прес-служба Київради.

"Автостанція" Теремки" буде знаходитися в приватній власності. Така схема для міста більш вигідна - ми не будемо витрачати кошти на облаштування автовокзалу і оплату праці персоналу. Зате відразу отримаємо 57 млн ​​грн пайової участі. Також, за моїми підрахунками, щорічно в бюджет міста буде надходити близько 200 тис. грн у вигляді податків на цю землю і податків на підприємницьку діяльність. Крім того, даний проект забезпечить організацію послуг автостанцій залежно від реальних потреб перевізників і пасажирів", - говорить директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Майзель.

Читайте також: Сьогодні з правого на лівий берег можна дістатися тільки пішки

Нагадаємо, що сьогодні Верховна Рада перейменувала Кіровоград на Кропивницький, чим викликала обурення місцевих жителів.

Популярні новини зараз
Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу 50% від вартості комунальних послуг: хто з українців отримає пільги Яке справжнє прізвище Софії Ротару: цього не знав практично ніхто Які продукти ніколи не можна розігрівати у мікрохвильовці: несподіваний перелік
Показати ще