Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської депутати прийняли рішення про відкриття автостанції "Теремки" на Кільцевій дорозі, 1-Л. Нова автостанція буде приватною.

"Відкриття автостанції "Теремки" допоможе розвантажити транспортну інфраструктуру міста і звільнить центр столиці від пробок за участю перевізників. Крім того, автостанція на околиці Києва буде сприяти зменшенню екологічного забруднення міста, розвантаженню доріг в столиці і попередженю виникнення дорожньо-транспортних пригод", - повідомляє прес-служба Київради.

"Автостанція" Теремки" буде знаходитися в приватній власності. Така схема для міста більш вигідна - ми не будемо витрачати кошти на облаштування автовокзалу і оплату праці персоналу. Зате відразу отримаємо 57 млн ​​грн пайової участі. Також, за моїми підрахунками, щорічно в бюджет міста буде надходити близько 200 тис. грн у вигляді податків на цю землю і податків на підприємницьку діяльність. Крім того, даний проект забезпечить організацію послуг автостанцій залежно від реальних потреб перевізників і пасажирів", - говорить директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Майзель.

Читайте також: Сьогодні з правого на лівий берег можна дістатися тільки пішки

Нагадаємо, що сьогодні Верховна Рада перейменувала Кіровоград на Кропивницький, чим викликала обурення місцевих жителів.

Популярні новини зараз
Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку Пенсії пропонують підняти на 60%: щоб більше не перебиватися копійками Подорожчає одна з критично важливих комунальних послуг: який тариф хочуть встановити Закочуйте рукави – ще доведеться попрацювати: кого з українців не відпустять на пенсію у 2024 році
Показати ще