Мешканці Києва висловили свою думку у питанні перейменування Московського проспекту.

Київська міська рада прийняла рішення перейменувати Московський проспект на проспект Степана Бандери. Депутати також вирішили перейменувати вулиці Печерського району. Відтепер вулиця Суворова називатиметься вулицею Омеляновича-Павленка, а вулиці Кутузова присвоять ім'я Алмазова.

У радіоефірі "Голос Столиці" Юрій Сиротюк повідомив, що жителі міста також матимуть змогу брати участь у перейменуванні вулиць за допомогою слухання в Інтернеті. Окрім того, Київрада обмірковує питання щодо перейменування проспекту Ватутіна на проспект Романа Шухевича.

Читайте також: У столиці з'являться чотири європейські лікарні

Депутат Київради повідомив, що під час прийняття рішення щодо надання іншої назви Московському проспекту, на засіданні комісії з перейменувань були присутні кияни – 10 представників від вулиці Ватутіна, колишнього Московського проспекту. Сиротюк наголошує, що такі зміни здійснюються не за вимогою законодавства, а по добрій волі мешканців столиці.

Популярні новини зараз
"Хлібний" зганьбився на всю країну: пенсіонерку, яка втратила будинок, виганяли з кафе у мороз Як відмити темні рукави та кишені у пуховика: 2 способи без прання та хімчистки ЗМІ повідомили, що володимир путін впав зі сходів, але охорона вчасно встигла: "Зазнає серйозних проблем..." До весни можемо не дотягнути: у "Нафтогазі" попередили про можливий "газовий блекаут"
Показати ще

Марина Хонда, директор департаменту суспільних комунікацій КМДА, раніше повідомляла в ефірі радіостанції "Голос Столиці" про те, що фінанси на перейменування столичних вулиць будуть взяті з бюджету Києва.

Водночас, експерт групи "Політика національної пам'яті" РПР Андрій Когут підкреслив, що після перейменування вулиць, документи потрібно змінювати лише юридичним особам.