Прізвищем українського журналіста Павла Шеремета пропонують назвати одну зі столичних вулиць. Відповідна петиція з'явилася на сайті Київської міської адміністрації. Автор пропонує перейменувати вулицю Суворова на вулицю Павла Шеремета. Петиція опублікована на сайті Київради 22 липня о 23:33, пише "Телеграф".

"Павло Шеремет був одним із керівників онлайн-видання "Українська правда", редакція якого знаходиться за адресою: вул. Суворова, 4/6. За цією адресою також знаходиться вільний простір і коворкінг #MediaHub, в якому Павло Шеремет протягом останнього року разом з колегами проводив школу журналістики "Української правди", а також редакція Громадського ТБ, Следствіе.Інфо, ГО "Центр UA", Центр протидії корупції. Саме за цією адресою Павла Шеремета можна було побачити практично щодня ", - сказано в петиції.

Читайте також: Друзі Шеремета похоронять журналіста в Мінську

"Саме тут розташована максимальну кількість медійників та громадських активістів, для яких буде великою честю працювати на вулиці ім. Павла Шеремета, сповідуючи його принципи й цінності, робити все можливе для захисту і розвитку свободи слова в Україні.", - йдеться в тексті.

Станом на 11:00 суботи під петицією зібрано 79 підписів.

Популярні новини зараз

Микола Тищенко в День Соборності знову все переплутав і віддав Схід: "Єдині, від Києва до Закарпаття"

Українку вбили в Польщі дорогою на роботу: труп пролежав всю ніч, дочка в паніці

Українцям супермаркети почали впарювати дрібну картопельку по 100 грн за кг: "Красива, дорога, але..."

Ті самі кадри з Тіною Кароль, коли зірка вийшла на сцену після новини про загибель коханого: "Це не кінець..."

Показати ще

Нагадаємо, Шеремет загинув 20 липня в центрі Києва, в результаті вибуху автомобіля. Поліція кваліфікує його загибель як умисне вбивство.