На київській станції метро "Харківська" затримали чоловіка із гранатою і ножем.

Інспектор відділу громадської безпеки в метрополітені спільно з кінологом побачили підозрілого чоловіка з великими спортивними сумками під час несення служби.

Службовий собака почав ретельно обнюхувати габаритний багаж пасажира. Правоохоронці запросили молодого чоловіка до кімнати міліції. У присутності двох понятих він показав вміст своїх сумок. Серед речей виявили гранату "РГД-5" і предмет, схожий на ніж, повідомили у столичній міліції.

20-річний сумчанин пояснив, що гранату знайшов і вирішив використати під час риболовлі.

Зброю вилучили та відправили на експертизу. Хлопця можуть позбавити волі на строк від двох до п'яти років.

Популярні новини зараз
Вони все ще поряд: як померлі родичі можуть урятувати вас у скрутну хвилину В Україну увірветься різке похолодання: синоптики приголомшили новим прогнозом Нові правила проїзду: тепер не потрібно доводити своє право на пільги Доведеться платити і за себе, і за сусідів: новий закон про ЖКГ потрясе гаманці українців
Показати ще