У столичному зоопарку народився маленький як. Малюк отримав ім'я Боббі.

Такою інформацією поділилися на офіційній сторінці в соціальній мережі facebook Київського зоологічного парку загальнодержавного значення. Знімок маленького Боббі вже з'явився в соцмережі.

"На 10-й день від народження в широкий батьківський вольєр вийшов маленький Боббі. Приходьте знайомитися з симпатичним вихованцем", - написали співробітники зоопарку.

Читайте також: Австралієць подарував Києву новий мурал

Раніше Київський зоопарк повідомив сумні новини - стало на одного довгожителя у світі столичних тварин менше, адже померла бегемот Бреста.

Популярні новини зараз
В Україні готують пенсійну реформу – старенькі мають зрадіти новим виплатам "Укрзалізниця" змінила серйозне правило – потрібно знати про це заздалегідь На українських будівництвах закінчуються робітники – який вихід знайшли Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати
Показати ще

Відомо, що вона прибула до Києва з Ленінградського зоопарку в 1973 році, де народилася 15 грудня 1958 року.

Столичний зоопарк займає одне з перших місць в країні по формату таких закладів. Звірі, які живуть тут, знаходяться під опікою і піклуванням. Рідкісні види тварин представляють для України і для світу важливу цінність.