Уповноважені підрозділу КМДА не вручають "подяк" педагогам і діячам культури, які їх заслужили, якщо ті попередньо не куплять за власний рахунок букети квітів, які їм же мають вручати від КМДА на церемоніях нагородження.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила відома волонтер Ганна Варич (Anna Varich).

"У цьому році одним з тих, хто отримав премію мера Києва в музичній школі №15, де працює мама, став її учень Льоша, якому лише 9 років і який грає на 3 роки дорослішу програму", - розповідає волонтер та відзначає, що хлопчик виграв всі великі конкурси, які проводилися в цьому році в місті.

Традиційно разом з премією учневі, його педагогу і концертмейстеру (людина, яка акомпанує на фортепіано), вручають Подяки, як визнання високого професіоналізму в навчанні дітей.

"Вранці в день вручення премії, мамі повідомили, що вона повинна купити і принести собі квіти для нагородження. Вважаючи це принизливим, мама нічого не купувала і прийшла без квітів собі коханій. Дізнавшись про це, їй і її концертмейстеру, яка теж вважала це принизливим, сказали, що Подяк їм не буде, тому що вони не послухалися і не принесли собі квіти", - повідомила волонтер.

Популярні новини зараз
Опалювальний сезон 2023-2024: коли він стартує і скільки триватиме Систему оплати проїзду у громадському транспорті змінено: нові правила з 4 жовтня До ЗСУ візьмуть будь-якого віку: вже зареєстровано проект закону Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати
Показати ще

Після церемонії нагородження, розповідає Варич, директор Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів при КМДА, Чунихина І.В. так пояснила юному виконавцю, його педагогу та акомпаніатору цей інцидент: "Ви квіти не принесли, Подяк вам "нє положено".

"Так вони і пішли без нічого", - зазначила волонтер.

Як відомо, з 2014 року Державне управління справами (ДУС) витратило на закупівлю квітів для різних подій за участю голови держави Петра Порошенка більше 1,85 млн гривень. Про це в управлінні повідомили у відповідь на запит "Доступу до правди", передає Страна.юа.