Сьогодні столичний проспект Бажана та Південний міст застрягли у кілометрових чергах. У заторах водії простояли кілька годин, переш ніж вдалося перетнути міст, на якому працює лише одна смуга руху.

У Києві у водіїв є стара і зовсім не добра традиція - постояти вранці у пробці на проспекті Бажана перед в'їздом на Південний міст.

"Обозреватель" зняв з повітря одну з найбільш ненависних пробок у Києві, яка, як обіцяє "Київавтодор", так і "тішитиме" водіїв до 14 липня.

Ситуацію час від часу посилюють і ДТП, що регулярно трапляються через втому водіїв, зливання потоку з трьох смуг в одну, а також наполегливої боротьби між деякими водіями за можливість першим вирватися із затору.

Популярні новини зараз
Дружина "котлети" Тищенко підігріла скандал із Таїландом гарячими фото: вважає, що вийде перетворити на жарт Яке справжнє прізвище Софії Ротару: цього не знав практично ніхто Які продукти ніколи не можна розігрівати у мікрохвильовці: несподіваний перелік Вийдуть тонкими й не будуть рватися: простий рецепт ідеальних млинців
Показати ще

Відзначимо, що об'їхати проблемне напрямок можна через довколишній Дарницький міст, який також виводить на Наддніпрянське шосе, але і там доведеться постояти в заторі.

Читайте також:

Нагадаємо, що у столиці триває ремонт Південного моста, рух транспорту здійснюється в другій і третій смугах, перша досі ремонтується.