Сьогодні столичний проспект Бажана та Південний міст застрягли у кілометрових чергах. У заторах водії простояли кілька годин, переш ніж вдалося перетнути міст, на якому працює лише одна смуга руху.

У Києві у водіїв є стара і зовсім не добра традиція - постояти вранці у пробці на проспекті Бажана перед в'їздом на Південний міст.

"Обозреватель" зняв з повітря одну з найбільш ненависних пробок у Києві, яка, як обіцяє "Київавтодор", так і "тішитиме" водіїв до 14 липня.

Ситуацію час від часу посилюють і ДТП, що регулярно трапляються через втому водіїв, зливання потоку з трьох смуг в одну, а також наполегливої боротьби між деякими водіями за можливість першим вирватися із затору.

Популярні новини зараз

Таксист Гювен не зміг забути поїздку з українкою і став надсилати їй свій "Bolt": "Хочу лизати тебе годинами..."

Топ найвідвертіших образів Ані Сєдокової, яким позаздрить навіть Світлана Лобода: "Мої помідори"

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Відзначимо, що об'їхати проблемне напрямок можна через довколишній Дарницький міст, який також виводить на Наддніпрянське шосе, але і там доведеться постояти в заторі.

Читайте також:

Нагадаємо, що у столиці триває ремонт Південного моста, рух транспорту здійснюється в другій і третій смугах, перша досі ремонтується.