Серіал про Шерлока Холмса і доктора Ватсона у виконанні харизматичних Бенедикта Камбербетча та Мартіна Фрімена настільки полюбився особливо відданим фанатам, що вони вирішили зняти на нього музичну пародію.

Що з того вийшло, можна побачити на YouTube-каналі The Hillywood Show.

Під час перегляду кліпу прихильники серіалу побачать знайомі локації, зокрема будинок, де мешкав талановитий соціопат, звичні вулиці Лондона, кафе.

Головні ролі тут виконують дівчата, причому героїня-детектив з вражаючою точністю передала вираз обличчя, жести, манери Шерлока Холмса.

Читайте також: Трейлер нового сезону "Шерлока" шокував мережу

Популярні новини зараз
Окупанти підірвали Каховську ГЕС Додати 3 ложки при поливі огірків: забудете про жовте і сухе листя "За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день
Показати ще

Варто відмітити роботу і гримерів, котрі попрацювали над "Шерлоком".

Нагадаємо, що британський міні-серіал компанії "Гартсвуд Філмс" був знятий для телекомпанії BBC One. Сюжет серіалу розгортається навколо Шерлока Холмса, якого вважають генієм дедуктивного методу, і доктора Ватсона. Але тепер усі події відбуваються у сучасному світі. Записки змінюються на мобільні телефони, мемуари доктора Ватсона на онлайн-блог в інтернеті, а улюблена люлька Холмса на нікотинові пластирі.

Серіал мав великий успіх по всьому світу. Нині відзнято три повні сезони.